.

.

Силиконски Круг Lollipop Торта Чоколадна Сапун Пудинг Желе Бонбони Мраз Cookie Бисквит Мувла Мувла Пан Bakeware FP8

Силиконски Круг Lollipop Торта Чоколадна Сапун Пудинг Желе Бонбони Мраз Cookie Бисквит Мувла Мувла Пан

DEN 110.00
DEN 119.52
-8 %
Достапност

8 CM
Описи :
1. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори. Ние само брод да се потврди цел адреси. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели).Силиконски Круг Lollipop Торта Чоколадна Сапун Пудинг Желе Бонбони Мраз Cookie Бисквит Мувла Мувла Пан Bakeware FP8 Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Мувла Големина на : 23. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Направен од висок квалитет со силиконска материјал, одобрен од страна на FDA и SGS. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела). Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Ве молиме да ни Порака од 9 : 00 часот. Биде способен да се депонира. Биде безбедно да се користи во печки, микробрановите, -машина за перење и фрижидер. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено
Бренд Име:
Aihogard
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
N/A
Торта Алатки Тип:
Габи,
R

Производи во категоријата