.

.

12pcs/многу Силикони Bakeware Создателот Мувла Садот за Печење Кифла Случаи Торта Cupcake Лагер Печење Мувла

12pcs/многу Силикони Bakeware Создателот Мувла Садот за Печење Кифла Случаи Торта Cupcake Лагер Печење

DEN 128.00
DEN 210.24
-39 %
Достапност


Количина : 12 компјутери
Стил : 8 Шема
Забелешка : боја испрати по случаен избор

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ
Функција:
Порибено
Број На Модел На:
--
Материјал:
Силикони
Торта Алатки Тип:
Габи,
R

Производи во категоријата