.

.

Ласерски Печатач тонер За Samsung CLP407 80g*4pcs

Ласерски Печатач тонер За Samsung CLP407 80g*4pcs

DEN 1919.52
Достапност


Точка Бр.
Тонер прашок за Samsung CLP300/350//407/409/500/660
Боја Б.К/КИП/MG/YL
Начин На Пакување
80 грам* 4 шише
Потекло
Направен во Јапонија
Функција
Страницата принос , густина , сјајна ,и други технички стандард
блиску до оригиналната стандард. MOQ
1 сет
Време на испорака
3 работни дена
Не е точно она што го сакате? Ве молиме кликнете

боја:
боја
Тип:
тонер во прав
Компатибилен Бренд:
HP
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Обоени:
Yes
Број На Модел На:
CLP300/350//407/409/500/660
Функција:
Компатибилен
Бренд Име:
WEEMAY
Гарантен период:
18 месеци
MOQ:
1 сет
Тонер Оптоварување:
80g/Шише
Поддршка:
Одлични услуги на клиентите и техничка поддршка
Место на Потекло:
Zhuhai, Guangdong, Кина
Квалитетот тестирање:
3 пати тестирање пред испорака
R

Производи во категоријата