.

.

Американски стил домот мрачно жакард brocade свила ткаенини за облека крпа rayon свила ткиво за шиење бесплатен превозот SP4060

Американски стил домот мрачно жакард brocade свила ткаенини за облека крпа rayon свила ткиво за шиење

DEN 1096.00
DEN 1992.00
-45 %
Достапност

дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот двор
Тип : Домот мрачно жакард brocade rayon свила ткаенини за шиење Боја : Боја на слик покажа Материјал : 100% Свила(дното)+100% Rayon(жакард) Ширина : 110cm±5%(43.3") Деноминирани единица : Двор Употреба : Пролет лето фустан,кошула Забелешка : големината на ширина и должина ќе биде ±5% димензија варијација.Крај на боја може да се разликуваат од вашиот компјутерски екран.

Техника:
Ткаени
Ширина:
110cm
Шема:
Burnout
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Велур Ткаенина Тип:
No
Стил:
Лента
Материјал:
Свила / Rayon
Функција:
Еко-Пријателски
Nonwoven Техника:
No
Плетени Тип:
No
Тип:
Жакард Ткаенини
R

Производи во категоријата