.

.

Прилично 50x160cm Беж Боја Пролет Градина се Зголеми Цвеќиња Печатени Памук Ткаенини Quilting Бебе Постелнина Tilda Платно

Прилично 50x160cm Беж Боја Пролет Градина се Зголеми Цвеќиња Печатени Памук Ткаенини Quilting Бебе

DEN 224.00
DEN 238.56
-6 %
Достапност


Прилично 50x160cm Беж Боја Пролет Градина се Зголеми Цвеќиња Печатени 100% Памук Ткаенини Quilting Бебе Постелнина Tilda Крпа Комбинација ткаенина за шиење tecido TULLE цвет Име на Производ : СП-320 Прилично Беж Боја Пролет Градина се Зголеми Цвеќиња Печатени 100% Памук Ткаенини Материјал : 100% Памук Боја : Беж Голем Цвеќе / Беж Мали Цвеќиња Големина : 1 парче=50x160cm (намалување од рака, толеранција 2cm) Употреба : Не дебели, совршен за colthes, завеси ,постелнина, quilting, и други заеднички DIY проекти. Пакет Содржина : 1pc ве Молиме Љубезно ве молиме Имајте во предвид : 1)сечење е од страна, не од страна на машина,па ±2 CM е дозволено. 2) Ако цел повеќе од 1 парче, ќе се одвива континуирано гранчиња се допаѓа, ако цел 2 парчиња, ќе испрати 100x160cm, ви благодариме

Тип:
Sateen Ткаенина
Функција:
Дише
Техника:
Ткаени
Ширина:
160cm
Материјал:
100% Памук
Стил:
Twill
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Плетени Тип:
Искриват
R

Производи во категоријата