.

.

20*58 крпеница печатени памучна ткаенина за Ткиво Детска Постелнина домашен текстил за Шиење Tilda Кукла,46943

20*58 крпеница печатени памучна ткаенина за Ткиво Детска Постелнина домашен текстил за Шиење Tilda Кукла,46943

DEN 177.60
Достапност


Техника:
Ткаени
Nonwoven Техника:
Ламинат
Материјал:
100% Памук
Стил:
Обична
Ширина:
50*145cm
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Бренд Име:
Дејвид додатоци
Шема:
Печатени
Плетени Тип:
Искриват
Тип:
brocade ткаенина
Функција:
Еко-Пријателски
Шема:
Види Слика
Место на Потекло:
Кина (Копно)
R

Производи во категоријата