.

.

Гроздобер Бренд 50x140cm Селектирани Полиестер Поставата Ткаенина

Гроздобер Бренд 50x140cm Селектирани Полиестер Поставата Ткаенина

DEN 179.00
DEN 190.56
-6 %
Достапност

Гроздобер Бренд 50x140cm Селектирани Полиестер Поставата Ткаенина Име на Производ : DF-030 Гроздобер Бренд Селектирани Полиестер Поставата Ткаенина Материјал : 100% Полиестер Боја : како што покажа Големина : 1 парче=50x140cm(+-2cm грешка) Употреба : Поставата за ткаенина или мали DIY проект Пакет Содржина : 1pc ве Молиме Љубезно ве молиме Имајте во предвид : 1)сечење е од страна, не од страна на машина,па ±2 CM е дозволено. 2) Ако цел повеќе од 1 парче, ќе се одвива континуирано резници

Техника:
Ткаени
Ширина:
140cm
Стил:
Жакард
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Плетени Тип:
Искриват
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
100% Полиестер
Тип:
Полиестер Ткаенини
R

Производи во категоријата