.

.

Нов Стил Професионални Железо Тетоважа Машина Заврши Калеми Поставата Засенчување Боење Тетоважа Пиштоли Материјали

Нов Стил Професионални Железо Тетоважа Машина Заврши Калеми Поставата Засенчување Боење Тетоважа Пиштоли

DEN 840.00
DEN 1199.52
-30 %
Достапност

На Препродавачи Кога препродавач на барање квантитетот повеќе од 5 парчиња,ве молиме контактирајте со нас frist,ние ќе ви ги даде најдобрите попуст и поддршка. Се обрне Внимание 01 Кина пост mail брод е многу бавен,со мастило превозот време обично треба 15-90days. Ние нема да прифати какви било користи или носење на производи се врати услови. 02 DHL е брз,но некои земји треба побара купи плати за сопствени должност данок полнење кога ќе го примите пакетот,не можеме да научат целиот свет окрузи сопствени правила,ние исто така не можат да го контролираат обврска за плаќање.
Се препорачува
.Препорачливо и безбедно да се користи. Оставете 5 ѕвезди повратни информации со споделување на производи слика,ние ќе им даде на попуст за следниот ред или сини картони. 04 Повратни информации е важна за нас,ве молиме дај ни вашиот љубезно 5 ѕвезди повратни информации. вратат & наплата загарантирани!пред брод надвор за клиенти,ние имаме професионална работник cheak сите производи внимателно,ако за Жал, Транзит здроби ве молиме да се слика или видео ,испратете ни во рок од 12 часа откако сте го примиле пакетот. Рамката на машината е направен од висок квалитет на Леано Железо,специјални површински третман,прекрасен изглед.

Тип:
Тетоважа Пиштол
Бренд Име:
DRAGONHAWK
Број На Модел На:
WQ4460-4463 serise
Материјал:
Железо
Пиштол Тип:
Електричен
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
R

Производи во категоријата