.

.

5F+5FT Тетоважа Игли и Цевки Совети Мешани 100PCS - Професионални Стерилни Тетоважа Игли 5F & Еднократна употреба Пластични Тетоважа Совети 5FT

5F+5FT Тетоважа Игли и Цевки Совети Мешани 100PCS - Професионални Стерилни Тетоважа Игли 5F & Еднократна

DEN 586.00
DEN 616.80
-5 %
Достапност

Спецификации : 1. Модел : 5 F Игли 5 F Сина Совети 2. Вкупната Должина 143mm /5.63 инчен 3. Игла Должина 30мм /1.18 инчен 4. Рок на траење : 3 Години Пакетот Вклучува : 5 F игли 50pcs/ кутија
5 FT сина совети 50 парчиња/кутија

Тип:
Тетоважа Игла
Бренд Име:
EZ
Број На Модел На:
3Р игли и совети
игли:
5F
совети:
5FT
R

Производи во категоријата