.

.

Нова Мода Мажите Чисто сино Harem Фармерки Тенок во Прав Висок квалитет на Еластичен Појас Фармерки Долги Панталони Тексас молив Панталони 34/33

Нова Мода Мажите Чисто сино Harem Фармерки Тенок во Прав Висок квалитет на Еластичен Појас Фармерки Долги

DEN 1355.04
Достапност


Добредојдовте на нашата продавница
Посакуваме да имате пријатен шопинг време ! ! !
Пред ставање на ред, ќе мора да проверите следниве шопинг совети,така што ќе имаат успешен шопинг искуство :
1 . Големина : Ова е Азија големина, околу 3 големина помала од НАС/ЕУ големина. На пример,ако носите САД/ЕУ големина M,ние ви препорачуваме да изберете нашите Азија големина XXL.
2 . Боја : Различни компјутер на екранот може да се прикаже различни бои, дури и ако тоа е на иста боја. Па ве молиме да се овозможи разумна боја разлика.
3 . Нормално ние ќе го организира вашата нарачка во рок од 3 дена по уплатата
4 . Повратни информации е многу важно за нас, ве молиме љубезно ни даде 4 или 5 ѕвезди позитивни повратни информации. Ако ви се исполнат никакви проблеми,ве молиме обидете се да контактирате со нас,ние сме мило да ви помогне да се справи било каков проблем
Ве молиме прочитајте ги внимателно пред да се одржи вашата цел. Азија големина е различна од НАС
Уште збунет

Големина:
28, 29, 30, 31, 32, 33, 34
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Затворање Тип:
Патент Летаат
Дебелина:
Midweight
Стил:
Повик
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Половината Големина(во инчи):
28-34
Должина:
Full Length
Одговара Тип:
Редовни
Панталона Стил:
Молив Панталони
Број На Модел На:
A235-C126
Половината Тип:
Средината
Бренд Име:
Uyuk
Материјал:
Памук
Декорација:
Никој
R

Производи во категоријата