.

.

Бел Отворен и Затворен ABS Пластика Водоотпорен Електрични Проектот Кутија

Бел Отворен и Затворен ABS Пластика Водоотпорен Електрични Проектот Кутија

DEN 298.00
DEN 320.64
-7 %
Достапност


Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку се должи на фотографија и на свој компјутер
Позиција Терминал
Функција :
Тоа е Водоотпорен, Практична и издржлива, паметни и лесно да се инсталира и изработен од ABS пластика
Тоа е, главно, погодна за внатрешна и надворешна електрична инсталација, комуникации, противпожарна опрема и така натаму.
Исто така, може да се широко се користат во фабрики, хотели, и бродови, дома и така натаму
Спецификација :
Материјал : метал и пластика
Боја : бела
Димензии : 5x6.5х5.5cm/ 1.96x2.56x2.16"
Тежината; за 89g
Пакетот вклучува :
1 x Електрични Проектот Кутија

Број На Модел На:
GH0776
is_customized:
Yes
Тип:
Splice
R

Производи во категоријата