.

.

50pcs К1 Мрежен кабел Телефонска линија Брза конекција терминал Тенка линија конектор Сигнал линија Две линии врска Влага

50pcs К1 Мрежен кабел Телефонска линија Брза конекција терминал Тенка линија конектор Сигнал линија Две

DEN 182.00
DEN 191.52
-5 %
Достапност


50pcs К1 Мрежен кабел Телефонска линија Брза конекција терминал Тенка линија конектор Сигнал линија Две линии врска Влага
количина : 50pcs
модел : к1
1.Ве молиме имајте предвид, сите модели без жици !
По жици дијаграм

Број На Модел На:
k1
is_customized:
Yes
Тип:
Splice
Количина:
50pcs/многу
Модел:
k1
R

Производи во категоријата