.

.

100pcs 4.2 mm Бакар Кружни Splice Терминал Жица Гол Конектор Продаде Во Загуба САД, Белорусија и Украина

100pcs 4.2 mm Бакар Кружни Splice Терминал Жица Гол Конектор Продаде Во Загуба САД, Белорусија и Украина

DEN 228.00
DEN 239.52
-5 %
Достапност


100pcs 4.2 mm Бакар Кружни Splice Терминал Жица Гол Конектор Продаде Во Загуба САД, Белорусија и Украина
1.Пакет Вклучуваат : 100pcs/многу Терминал 2.Материјал : бакар 3.име на модел : терминал конектори
4.Конекција : 2.5 плоштадот подолу Внатре дијаметар : 4.2 mm

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
JY-4.2
Тип:
Crimp Терминал
боја:
Сребро.
Материјал:
Бакар
Внатре дијаметар:
4.2 mm
Количина:
100pcs /многу
врска:
R

Производи во категоријата