.

.

Дигитален LCD Електронски Температура Влажност Метар C/F Термометар Hygrometer Затворен Отворено водоотпорен Часовник 40% попуст

Дигитален LCD Електронски Температура Влажност Метар C/F Термометар Hygrometer Затворен Отворено водоотпорен

DEN 1290.00
DEN 2080.32
-38 %
Достапност

Исто така, можете да го ставите на други мазни површини за да го видите времето.Дигитален LCD Електронски Температура Влажност Метар C/F Термометар Hygrometer Затворен Отворено водоотпорен Часовник 40% попуст Опис : Овој плоштад дигиталниот часовник да се види е од суштинско значење за вашиот тоалет. Влажност покажува за вас да се дојде да се знае на релативната влажност во вашата бања. •Табела стои; ѕидот виси со вшмукување чаши или виси дупка на грбот •Водоотпорен и идеални за вашата бања •Напојување : 1x AA Батерија(Не се вклучени). Со температура прикажани, можете да направите прилагодување на вашиот вода за да биде потопла или поладна. Овој часовник е водоотпорен, а вие може да ја користите во влажни бања. Многу добра плоштадот дигитален часовник со температурата и влажноста на воздухот. Времето покажува со големи цифри. Така што лесно може да се прочита на време кога преземање туш или прават шминка без недостасува време. Карактеристики : •Големи време дисплеј за лесно читање во вашата бања/други соби •12/24 часа време дисплеј режими на факултативниот •Внатрешна температура на екранот со С/В switchable •Внатрешна релативна влажност дисплеј •Четири силни вшмукување во шолја прикачена на мазна површина како што се огледало, стакло итн.

Бренд Име:
JUANJUAN
Стил:
Стои Станица
Големина На Дисплеј:
1.9 Инчи & Под
Моќност Тип:
AAA Батерија
Дисплеј Тип:
Дигитални
Макс Мерење На Температурата:
49°C & Под
Број На Модел На:
1
Употреба:
Внатрешна
Теорија:
Сензор На Температура На
R

Производи во категоријата