.

.

Детето Пливање Одговара на 3-парче сет Пливаат Одговараат Долги ракави Девојки и Момчиња Водови Капа писмо Печатени Бански UPF50+ Kiddie Осип Guard

Детето Пливање Одговара на 3-парче сет Пливаат Одговараат Долги ракави Девојки и Момчиња Водови Капа

DEN 672.00
DEN 790.56
-15 %
Достапност


Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од подолу се слики, ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.
децата Долг Ракав Пливаат Одговараат (Сет од 3 дел)
Модел# : 1755
Материјал : 80% Polyamid + 20% Elastan, UPF 50+
Пакет вклучувајќи : 1x врвот, 1x дното, 1x Капа
Големина Водич : Големина на Врвот
Должина На Ракав
Должина на Градите, Половината на Дното
Должина 3 T е 36,5 cm 31 см 52 см 43 см 21.5 cm 5 T 37.5 см, 32 см 58 cm 48 см 22 см 7 T 39 см 34.5 cm 62 cm 48 см 23 см 9 T 40 cm 36 см 64 см 52 см 23.5 cm 11 T 42 см 38 cm 64 см 52 см 24 см
Големина : ве Молам да се споредат детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 inch ) За пример. момчето во подолу слики, неговата тежина е 22 KG , и висина е 118cm , тој носи големина 7 T На девојката тежина е 20 кг , висина 118cm , таа носи големина 7 T

Големина:
3T, 5T, 7T, 9T, 11T
Тип На Објект:
две парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Број На Модел На:
1755
Пол:
Момчиња
Материјал:
Lycra,Најлон,Spandex
Шаблон Тип:
Шарени
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
SexeMara
R

Производи во категоријата