.

.

момчето 3-парче сет swimuit долг ракав сончање wetsuit големи димензии нуркање костум краток дното костими за капење на Сонце Заштита на UPF50+ 90cm - 170

момчето 3-парче сет swimuit долг ракав сончање wetsuit големи димензии нуркање костум краток дното костими

DEN 687.00
DEN 807.84
-15 %
Достапност


Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од подолу се слики, ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.
момчето Долг Ракав Пливаат Одговараат (Сет од 3 дел)
Модел# : F1398
Материјал : 80% Polyamid + 20% Elastan, UPF 50+
Пакет вклучувајќи : 1x врвот, 1x дното, 1x Капа
Големина Водич : Големина на Врвот Должина Половината Дното Биста Должина на Ракав Propsed Висина 2 T 35 20x2 26x2 24 37 90-100 4 T 37 22x2 28x2 25 39 100-110 6 T 40 24x2 30x2 27 41 110-120 8 T 43 25x2 32x2 29 43 120-130 10 T 46 27x2 35x2 31 45 130-140 12 T 47 28x2 37x2 32 47 140-150 14 T 48 29x2 39x2 33 50 150-160 16 T 50 30x2 41x2 33 50 160-170
Големина : ве Молам да се споредат детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме
(Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)
За пример. детето во подолу слики, нејзината тежина е 20 КГ, и нејзината висина е 116cm, таа носи големина 6 T

Големина:
2T, 4T, 6T, 8T, 10T, 12T, 14T, 16T
Тип На Објект:
две парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Шаблон Тип:
Крпеница
Пол:
Момчиња
Материјал:
Lycra,Најлон
Број На Модел На:
F1398
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
SexeMara
R

Производи во категоријата