.

.

Нова ЉУБОВ ИСКРА Harajuku Флорални Черепот 3D Црн Костим за капење, S за Да 4xL Плус Големина Жени Секси Триаголник Одговара на Плажа

Нова ЉУБОВ ИСКРА Harajuku Флорални Черепот 3D Црн Костим за капење, S за Да 4xL Плус Големина Жени Секси

DEN 319.00
DEN 335.52
-5 %
Достапност


Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека облеката во нашата продавница се Азиските големина, тоа ќе биде најмалку 1 или 2 Големина помала од онаа на Европска Големина, кога ќе го поставите цел, ве молиме обрнете внимание на тоа!
Нова ЉУБОВ ИСКРА Harajuku Флорални Черепот 3 D Црн Костим за капење, S за Да 4x L Плус Големина Жени Секси Триаголник Плажа Одговара Име : Жените 3 D Испечатени Едно Парче бански костуми perfect Пол : Жени/ Девојки Големина : S,M, L,XL, XXL, 3 XL, 4 XL
Клучни зборови : костими за капење, костим за капење, едно парче, плус големина бански Шема : види на сликата Превозот Надомест : Бесплатен Превозот време на Испорака : 90% на пакет ќе пристигне во 9 - 25 дена. Понекогаш, до 45 дена (Русија 60 дена). Испорака Гарантира : Целосна наплата ако не ја добиете вашата цел во 60 дена Врати&Наплата : Да
Како големина е рачно мери, нормално големина на толеранција е околу 1~3 CM; ве Молиме проверете ја големината внимателно пред ставање на ред!

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Материјал:
Spandex,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
ЉУБОВ ИСКРА
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
LSST
Шема:
цветни черепот
Големина:
S M L XL XXL 3XL 4XL
Материјал:
Полиестер, Spandex
време на испорака:
90% на пакет ќе пристигне во 9 - 25 дена или до 45 дена
Пад на превозот:
Yes
боја:
Црна, Сина
Пол:
Жените
Сезоната:
пролет, есен, лето
клучни зборови:
Костими за капење, костим за капење, едно парче, плус големина бански
R

Производи во категоријата