.

.

1.2*8мм Вистински Септумот Носот Прстен Со Сјајна Кристал Циркон Трендовски Жените Хируршки Челик Носот Обрачот Прстен Шарм Пирсинг на Тело Накит

1.2*8мм Вистински Септумот Носот Прстен Со Сјајна Кристал Циркон Трендовски Жените Хируршки Челик Носот

DEN 95.00
DEN 118.08
-20 %
Достапност


1.2*8мм Вистински Септумот Носот Прстен Со Сјајна Кристал Циркон Трендовски Жените Хируршки Челик Носот Обрачот Прстен Шарм Пирсинг на Тело Накит
Повод : Партија, Свадба, Роденден, Годишнина, Подарок, Секојдневно Носење
Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Состојба : 100% Сосема Нов, Одлична Занает
Материјал : не ' Рѓосувачки Челик, ААА Cubiz Циркони
Количина : 1 Парче(ве Молиме изберете боја ви се допаѓа), Или 3 Pcs/многу Носот Прстени
Големина : 1.2 mm(16g)*8мм (Бар Дијаметар : 1.2 mm, Бар Должина : 8mm)
Цел Бесплатен превозот за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (Без Следење на Информации)
Испорача : 14-30 дена
Цел > UD $7 Бесплатен превозот за Кина Пост Воздух Пошта (Вклучувајќи и)
Цел > UD $5 Бесплатен превозот за e Packet (Само во сад), Реализација : 7-15 дена

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
септумот пирсинг
Бренд Име:
ZS
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Телото Накит Тип:
Носот Прстени & Studs
Материјал:
Кубен Циркони
Големина:
1.2mm(16g)*8mm (Bar Diameter
Материјал:
Нерѓосувачки Челик, ААА Cubiz Циркони
носот прстен обрачот:
носот прстен студ
носот прстен септумот:
клипот на носот прстен
кристал носот студ:
Носот прстен кристал
септумот clicker:
16g септумот пирсинг
септумот пирсинг накит:
Септумот пирсинг вистински
пирсинг индустриски:
пирсинг на тело
носот прстени и studs:
пирсинг на нос
индискиот носот прстен:
септумот индискиот
R

Производи во категоријата