.

.

2 piece14G 316L не ' Рѓосувачки Челик Стрелките на Брадавица Прстен Shield Тело Пирсинг Директно Скок Barbell Накит Жени

2 piece14G 316L не ' Рѓосувачки Челик Стрелките на Брадавица Прстен Shield Тело Пирсинг Директно Скок

DEN 105.12
Достапност


Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Телото Накит Тип:
Брадавица Прстени
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
sbeely
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
R

Производи во категоријата