.

.

Moxpad X9 3.5 mm Во уво Слушалки Двојна Динамичен Возачот Музика Hifi Бас Слушалки Спорт Слушалки со Микрофон За Паметни Телефони Со Кутија

Moxpad X9 3.5 mm Во уво Слушалки Двојна Динамичен Возачот Музика Hifi Бас Слушалки Спорт Слушалки со

DEN 846.00
DEN 940.32
-10 %
Достапност


3.5 mm Жичен Во уво Слушалки Moxpad X9 Двојна Динамичен Возачот Музика Hifi Бас Слушалки Спорт Слушалки со Микрофон За Паметни Телефони Со Мало Кутија Freeshipping & Wholesales
Карактеристики : Звучник Тип : Динамична Микро Говорникот Sensiticity : 95d B SPL/m W Фреквенција на Опсегот : 20 Hz~20 KHz Отпорност : 16Ω Кабел Должина : 1350mm±50mm Приклучок : Φ3.5mm мини-стерео позлатени Пакет се вклучуваат : 1 moxpad x9 жичен слушалка 2 пара слушалка за уво капа 1 футрола

Чувствителност:
95dB
Безжичен:
No
Поддршка СТАН:
Yes
Линија Должина:
1.3 m
Функција:
За Мобилен Телефон,HiFi Слушалки,Обични Слушалки,Спорт,За iPod,Следење на Слушалки
Контрола На Јачина На Звук:
No
Приклучок Тип:
L Виткање
Водоотпорен:
No
Поддршка Apt-x:
No
комуникација:
Жичен
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Безжична Тип:
Никој
Број На Модел На:
moxpad x9 жичен слушалки брод со мало поле
Активен Бучава Отказ:
No
Стил:
уво кука
Со Микрофон:
Yes
Бренд Име:
Moxpad
Конектори:
3.5 mm
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Vocalism Принцип:
Динамичен
Контрола На Копчето:
No
Отпорот:
R

Производи во категоријата