.

.

Отворено Универзална Спорт Половината Појас Торбичка Телефон Случај Покрие Торба За Xiaomi Redmi Забелешка 4 4X / Redmi 4 Standard Edition (SE)

Отворено Универзална Спорт Половината Појас Торбичка Телефон Случај Покрие Торба За Xiaomi Redmi Забелешка

DEN 469.00
DEN 609.60
-23 %
Достапност


Универзална Отворено Спорт Тактички Holster Воена Molle Хип Половината Појас Паричникот Чанта Телефон Случај За најголемиот паметен Телефон Подолу 6 инчен Карактеристики : Мулти џебови внатре со голем капацитет и многу работи може да се стави во. Одлично за на отворено, тактички спорт, пешачење, качување, коњи и сл Големина : 17.5*12*6cm Тежина : 150g

Бренд Име:
FSSOBOTLUN
дизајн:
Едноставен,Спортски,Гроздобер
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Големина:
17.5*12*6
Тип:
Торбичка
Карактеристики:
Тактички Појас Торба
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
xiaomi
R

Производи во категоријата