.

.

5.2 инчен За Hongmi Redmi Про Луксузни СТП Флип Кожа Заштитник Покрие Случај За Hongmi Redmi Про Стојат Функција

5.2 инчен За Hongmi Redmi Про Луксузни СТП Флип Кожа Заштитник Покрие Случај За Hongmi Redmi Про Стојат

DEN 361.00
DEN 380.16
-5 %
Достапност


Напомена : 1. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативно/неутрален повратни информации. Ако Производот оштетени по Инсталацијата . Ако сте незадоволни од било која причина, немојте да биде брзо да се остави негативни/неутрален повратни информации. Превозот :
Ние ќе бидеме во можност да ги добиете испраќаат преку DHL, EMS, хонг конг ВОЗДУХ Mail по ваш избор.
* Кина воздухопловната, epacket нормално се постигне во светот во 15-35 дена . Ние сме професионална снабдувач , СИТЕ производи Тестирани работи пред да ја испратите, ве Молиме да НЕ го ИНСТАЛИРАТЕ пред Тестирањето. Испорака во 2 работни дена после потврда на плаќањето.2 инчен За Hongmi Redmi Про Луксузни СТП Флип Кожа Заштитник Покрие Случај За Hongmi Redmi Про Стојат Функција 3. ПОТОА Можете да ги инсталирате на вашиот телефон. Ние ќе ви одговори што наскоро. Или ние може да ви понуди најекономичен и најбезбедно превозот метод. ЗАБЕЛЕШКА : За Декларираната Вредност за царината, Ние може да се направи во согласност со клиенти барања, но ние НЕ сме одговорни за било каква царинска прашање во земјата на дестинација бидејќи на Ред Декларираната Вредност.
Повратни информации :
1. Пакување : Сите Мобилен Телефон Резервни Делови Спакувани во анти-статички кеси со пена кутија за да се обезбеди сигурност во транспортот.

Материјал:
TPU
Бренд Име:
Ivibrate
Тип:
браник
дизајн:
Обична
Големина:
5.5
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
за Xiaomi Redmi Про
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Тип:
А+Квалитет
Sytle:
Капакот На Батеријата На Задниот Поклопец Случај
Број На Модел На:
за Xiaomi Redmi Про
цена:
Трговија на големо
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
квалитет:
HQ
тест ok пред превозот:
Тест еден по еден
Компатибилен:
За Hongmi Redmi Про
За:
Маска Задниот Поклопец Случај
R

Производи во категоријата