.

.

Нордиските Бронза Американски Село Стил Ковано Железо LED AC Таванот Светлина Уметност Asile Светилка Спална соба Декорација Светилка Бесплатен Превозот

Нордиските Бронза Американски Село Стил Ковано Железо LED AC Таванот Светлина Уметност Asile Светилка

DEN 4188.00
DEN 4408.80
-5 %
Достапност


За повратни информации
Pls ни помогне да се потврди, да ја прими стоката и, исто така, ја напуштат повратни информации откако ќе проверка на стоката .
За Квалитетот
ние се направи лустерот со Кина прво одделение K9 кристал , ние гаранција 1 година за вас . Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и вашето целосно име правилно, така што ќе може да ја прими стоката на време
2.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг тука. Стоката се превезува по уплатата примена. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да добиете на стоки, но ние не сме одговорни за тоа.Ако ви треба било резервни делови , pls ќе треба да ги сноси превозот цена .Тоа е многу важно за вашето добро повратни информации за поддршка на нашата работа .
За испорака
Ние често се обезбеди Кина Пост Воздух бесплатен превозот за повеќето земји , тоа може да се постигне на клиентите страна 15~25 дена по превозот .Вашиот среќен шопинг е на нашите работни целна цело време.
Обично сме нормални праќање 1% кристална топка за дополнителни резервни делови, ако најдете било дел скршени , pls кажете ни и испрати јасна слика , а потоа ние ќе го реши проблемот за вас како е можно поскоро .Нордиските Бронза Американски Село Стил Ковано Железо LED AC Таванот Светлина Уметност Asile Светилка Спална соба Декорација Светилка Бесплатен Превозот
Купи Упатство
1.

Абажур Боја:
Бела
Боја На Каросеријата:
D60cm H20cm, D45cm H43cm, D35cm H20cm, D60cm H43cm, D45cm H20cm
Wattage:
11-15W
Тип На Објект:
таванот светла
Заврши:
Железо
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Материјал:
Бакар
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Тело Материјал:
Стакло,Железо,Бронза
База Тип:
E27
Примена:
Кревет Во Соба
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Гаранција:
3Years
Број на извори на светлина:
3
Напон:
90-260V
Техника:
обложено
Карактеристики:
Декоративни
Број На Модел На:
SY1156/24cm
Осветлување Област:
5-10square метри
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Бренд Име:
Златниот Пат
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
R

Производи во категоријата