.

.

М Модерна G4 Led Дневна Соба Правоаголна Таванот Светлина Топло или Ладно Бела Креативни Минималистички Алуминиум Спалната соба Ресторан Светлина

М Модерна G4 Led Дневна Соба Правоаголна Таванот Светлина Топло или Ладно Бела Креативни Минималистички

DEN 2379.00
DEN 2832.00
-16 %
Достапност

2) Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
По Гледањето На Овој Објект, Луѓето На Крајот Го Купи : Совети : 1.Инсталација : Кога ќе се инсталира овој светлина инсталација, ве молиме прочитајте ги инструкциите, и во строга согласност со инструкциите на инсталација чекори за да се избегне непотребно оштетување на најдобар професионален електричар за инсталирање, светилки скапоцености, ве молиме ги споделите со семејството да го придружува инсталација
5. 5) Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 4) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас! За гаранција и враќање : 1) 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. 3) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.

Боја На Каросеријата:
1 глава, глава 3, глава 6, 9 глава, 12 глава, 16 глава, глава 20
Тип На Објект:
таванот светла
Техника:
Перфориран
Карактеристики:
таванот светилка
Тело Материјал:
Алуминиум,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Употреба:
празник
Гаранција:
3 Години
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број на извори на светлина:
15~20
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Примена:
Foyer
Заврши:
Полиран Хром
сертификација:
CCC,CE,LVD,УЛ
Е dimmable:
Yes
Осветлување Област:
10-15square метри
Стил:
Модерна
База Тип:
G4
Напон:
90-260V
Материјал:
Алуминиум
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
62702
R

Производи во категоријата