.

.

6.95 инчен екран на допир TM070RDH01/C070VW03 167*93 екран ракопис DVD возило, систем за навигација

6.95 инчен екран на допир TM070RDH01/C070VW03 167*93 екран ракопис DVD возило, систем за навигација

DEN 409.00
DEN 576.00
-29 %
Достапност


Опис на производот :
6.95 Инчен Екран на Допир за автомобил audio DVD навигација со екран на допир
Надворешна ширина : Долго 167mm* широк 93mm
Кабел usb интерфејс : 4 Pin.
TM070 RDH01/ C070 VW03 V0 екран на допир!
Производ слика : 6.95 Инчен Екран на Допир за автомобил DVD навигација со екран на допир

Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD
R

Производи во категоријата