.

.

UP070W01 7 инчен LCD екран

UP070W01 7 инчен LCD екран

DEN 1612.00
DEN 2208.00
-27 %
Достапност


Ви благодарам за вашата соработка, ви посакувам среќен шопинг!
Ако нешто тргне надвор, на Интернет може да не контактирате, ве молиме јавете се!!
Контакт : лисја
Тел : 15989558067
Адреса : Град Шенжен, Futian Округ Huaqiang Север, Zhenhua Патот, gaokede електронски трговски центар 42002
Добредојдовте на ујп, ве молиме не заборавајте да се сеќавам кога на пет поени, о, ви благодарам многу!
. (продавницата да плати SF изразат стандардно)
Испорака потврда : кревка производи треба да обрнете внимание за да ги проверите пред знакот мора да кога курир пред отвори пакетот внимателно проверете дали производот е оштетен, ако се оштетени, ве молиме веднаш обратете се на продавница, како што по приемот и најде да има прекршители на проблемот, не се под гаранција.
Испорака потврда : LCD екран за кревка производи пред пратката продавница за да се тестираат непроменети, во строга согласност со стандардот LCD правилно да се заврши пакет, сигурни дека нема проблем по залепи етикетата и чување на библиотеката, издадена од страна на курирска компанија про одбраната.
Услуги на клиентите : потврди производот е примена ве молиме тест во два дена, ве молиме да не го раскинам продавница кога тестирање на folio етикета искинати исклучување за безбедност, бидејќи знакот за два дена по тестот е завршена, повеќе од третина дена (вклучувајќи трети дена) на овој магазин не е одговорен.

Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD
R

Производи во категоријата