.

.

10PCs Нови За 7 Инчен Estar Убавина HD QUAD CORE MID7308W Екран на Допир за Таблет КОМПЈУТЕР Digitizer Сензор Замена на Делови Стаклен Панел

10PCs Нови За 7 Инчен Estar Убавина HD QUAD CORE MID7308W Екран на Допир за Таблет КОМПЈУТЕР Digitizer

DEN 2052.00
Достапност


Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и екранот на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.
Бидејќи постојат различни екран на допир верзии за истиот таблет.
Пакет : 10 PCs/многу Црн екран на допир

Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
За e-Ѕвезда СРЕДИНАТА на 7308W СРЕДИНАТА на 7308w
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Бренд Име:
witblue
фитинг:
За СРЕДИНАТА на 7308W екран осетлив на допир
R

Производи во категоријата