.

.

2 парчиња/многу VX530 VX570R VX530TOUCH VX570TOUCH

2 парчиња/многу VX530 VX570R VX530TOUCH VX570TOUCH

DEN 341.00
DEN 480.00
-29 %
Достапност


Bao вас! Настанот датум : 2017 03 - 09 до 31 декември 2017
Единствена цел целосна 268 Јуани, Бесплатен превозот : со Исклучок на Тибет, Xinjiang, Хонгконг, Macao, Тајван, во странство
Нашите производи се продаваат од страна на Yongzhou World Union Trading Co. Ltd. Овластените за продажба
VX530 VX570 R VX530 TOUCH VX570 TOUCH
Кликнете на следниов линк за да внесете
item.taobao.com/item.htm?id=10091459096
Треба да ја размонтираат комплет линкови кликнете here : item.taobao.com/item.htm?spm=686.1000925.1000774.6.V7c3 Tg&id=18127937050
Ве молиме да се поврзете тука треба да ја размонтираат алатка : item.taobao.com/item.htm?spm=686.1000925.1000774.11.435x4p&id=24962484614

Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD
Дигитални дел тип:
Други
R

Производи во категоријата