.

.

2 парчиња/многу 4.3 e gps mp4 102*62

2 парчиња/многу 4.3 e gps mp4 102*62

DEN 341.00
DEN 480.00
-29 %
Достапност


Bao вас! Настанот датум : 2017 03 - 09 до 31 декември 2017
Единствена цел целосна 268 Јуани, Бесплатен превозот : со Исклучок на Тибет, Xinjiang, Хонгконг, Macao, Тајван, во странство
Нашите производи се продаваат од страна на Yongzhou World Union Trading Co. Ltd. Овластените за продажба
Добрата вест : секој кој купува сите производи во нашата продавница треба да додадете 1 јуани Можете да добиете 3 слој отпорен на гребење заштитна фолија посебен 4.3 инчен
Кликнете на следниов линк за да внесете
item.taobao.com/item.htm?id=10091459096
Мали 4.3 инчен колор екран на допир Peihan широк заварување ширина 63 мм * 102 мм долго
Треба да ја размонтираат комплет линкови кликнете here : item.taobao.com/item.htm?spm=686.1000925.1000774.6.V7c3 Tg&id=18127937050
Ве молиме да се поврзете тука треба да ја размонтираат алатка : item.taobao.com/item.htm?spm=686.1000925.1000774.11.435x4p&id=24962484614
Пријателски потсетување :
Чувајте производи се во акции, може да се земе директно, ако цел на производи може да биде повеќе на сопственикот да побарате понуда Директно на листата за да се пополни во бројот испратена назад до нас.

Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD
Боја Класификација:
Мали 4.3 инчен обичните акции на екран на допир мали 4.3 инчен висок квалитет на допир
R

Производи во категоријата