.

.

2 парчиња/многу 4.3 екран на допир 104X65 допир GPS навигација со екран на допир LCD екран со додатоци

2 парчиња/многу 4.3 екран на допир 104X65 допир GPS навигација со екран на допир LCD екран со додатоци

DEN 341.00
DEN 480.00
-29 %
Достапност


Овој производ е заварување интерфејс, исто така, може да се земе пред купување на услуга на клиентите, така што клиентот услуга за купувачите да се најде за појавување на екранот на допир
Купување совети!
1 купувачи пред купување треба да се измери нивната оригинална екран на допир аспект! Со цел да се пресмета millimeter големина и позиција. На надворешни кабли треба да се расклопуваат, екранот на допир е! (возило навигација со екран на допир големина во согласност со општите кабел позиција може да бидат во согласност со општите општо)
2 овој производ е сите На нови производи. Трговија на големо цена. Пред испорака на прирачникот тест и потоа се испраќаат. Обврска да ја прими стоката по самиот производ може да постои во квалитетот на проблемот во рок од 15 дена (ве молиме проверете да распакување, изразат приемот ако се оштетат ве молиме контактирајте со сервисот кога курир, потоа се смета како човек-направени штета, ви благодарам, ми прости!)
3 ден пред 18 дена да се купи и завршување на плаќање на стоки! Ве молиме да обрнете во време и осигурете се дека ја прима адреса е точен

Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD
R

Производи во категоријата