.

.

Новиот 7 инчен Екран на Допир Digitizer Стакло За Намигнување Контакт 3G / Бесплатен 3G таблет КОМПЈУТЕР Бесплатен превозот

Новиот 7 инчен Екран на Допир Digitizer Стакло За Намигнување Контакт 3G / Бесплатен 3G таблет КОМПЈУТЕР

DEN 336.00
Достапност

Толку долго како што не е оштетен или скршен од вас, ние ќе им понуди слободна размена. Квалитет и Гаранција : Прво, ние се вративме сите популарни телефон матичната плоча, и сите поврзани со тестирање на опрема за да се тестира и да бидете сигурни дека тие се со добар квалитет, затоа што знаеме дека ако се тоа лоши, дека ќе биде наш проблем. И ние и ветуваме тука, ако се тоа лоши, бидејќи на сиромашните пакет, тоа ќе биде 100% наша одговорност, и ние ќе се грижи за тоа.
Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел. И како тоа се покажа за нашите reponsibility, ќе добиете 100% од вашите пари назад, или слободна замена. Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот кабелот е ист како на сликата. Топло Совет : Бидејќи Кина ПОСТ ВОЗДУХ ПОШТА е безбедноста на перформансите на ниска и долго време за испорака.
Новиот 7 инчен Екран на Допир Digitizer Стакло За Намигнување Контакт 3 G / Бесплатен 3 G таблет КОМПЈУТЕР Бесплатен превозот
Пакетот вклучува : 1 x екран на допир
Компатибилен Модел : За Намигнување Контакт 3 G За Намигнување Бесплатен 3 G
Посебна Забелешка : ве Молиме тест нормално пред инсталацијата. Ве молиме контактирајте со нас ако мислите дека превозот цена е во ред.

боја:
Бела, Црна
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
HengChu
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Број На Модел На:
Контактирајте со 3G
Компатибилен Бренд:
За Намигнување
R

Производи во категоријата