.

.

7 KR070IB1T

7 KR070IB1T

DEN 1472.00
DEN 2016.00
-27 %
Достапност


PDF
А
Ако курир не дозволува стоката на одлучувачки одбивања и жалби! Или не му даде знак по список, а потоа да му даде листата во лицето на инспекциски надзор, не се оштетени, а потоа го смени потпис промени за да го одбиете! Ве молиме бидете сигурни да се запомни : секој од нашите пакети се осигурени, ако на знак на курир и потоа се оди по вештачки штета, тогаш ќе треба да бидат одговорни за ! ( Ние сме одговорни за една година гаранција за квалитет на проблемот од страна на персоналот
Инспекција точки :

Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD
Дигитални дел тип:
Екранот
Боја Класификација:
Нови оригинални LCD екран
R

Производи во категоријата