.

.

10PCs/многу Нови За 8 DIGMA ОПТИМА 8001M TS8023MW ТАБЛЕТА екран на допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

10PCs/многу Нови За 8 DIGMA ОПТИМА 8001M TS8023MW ТАБЛЕТА екран на допир панел Digitizer Стакло Сензор

DEN 2880.00
Достапност


Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и екран панел.
Бидејќи постојат различни екран приклучок за кабелот за истиот модел.
Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот уред ако вашиот екран е со иста конектор кабел и екран форма како што е нашата слика/листа.
Сите Екрани беа 100% тестирани пред превозот. Кога ќе примите тоа, ве молиме тест пред инсталацијата.
Кога ќе ја поднесете вашата нарачка, ве молиме оставете порака за вашиот претпочитаат боја ако постои боја опција.
Освен ако не, ние испрати по случаен избор.
Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.
Кабел за заклучување може да биде различен, како на листа/слика,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет со код како што е споменато.ако не можете да го прифати ова, ве молиме да не купи.

боја:
Бела, Црна
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
За DIGMA ОПТИМА 8001M TS 8023MW
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
witblue
Одговара:
DIGMA ОПТИМА 8001M TS8023MW екран осетлив на допир
R

Производи во категоријата