.

.

7 инчен таблет компјутер со екран на допир за dual-core G17S 3G капацитивни екран на допир FPC-TP070360(Q87)-01 189x105mm црна боја

7 инчен таблет компјутер со екран на допир за dual-core G17S 3G капацитивни екран на допир FPC-TP070360(Q87)-01

DEN 464.00
DEN 504.00
-8 %
Достапност

Ако ви се итни,тогаш ве молиме љубезно ве молиме да изберете локација за подигнување или други express! Ви благодариме за вашиот го разбере!
Забелешка Предмети : Многу важно за вас!
Ние ќе обележете објекти како "Примерок" или "Подарок", со пониски производ вредност, така што да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или VT или други Увозни Даноци. Mita Меѓународниот онлајн магазин
Со оглед на тоа трае околу 10-45days или повеќе од Кина Пост Mail,& тоа, исто така, не може да се најде детали превозот информации на Веб за некои времиња,ве молиме да не го отворите спор до контактирајте со нас. Времето за испорака е прибл.
==Посакуваме да имате пријатен шопинг==.
Превозот И Ракувањето Со :
*Стоки ќе бидат испратени во рок од 2 до 5 работни дена по потврди за Плаќање.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние брод на стоките од страна на Кина пост воздухопловната . Resending надоместок ќе бидат платени од страна на купувачот. Купувачот се целосно одговорни за било каква меѓународна даноци и должност такси, кој може да се наплатат по испораката.
Ние работиме во понеделник до сабота, ние ќе ви одговори со во 24hours, во Потрага спедитор на вашиот контакт.

Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
7 инчен таблет на допир FPC-TP070360(Q87)-01 189x105mm
Бренд Име:
SMITATECH
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
R

Производи во категоријата