.

.

Нови оригинални 7 инчен 165*100 екран на допир at070tn94 92 90 07 93 v. 1 x v. hsd070idw1-D00 E11

Нови оригинални 7 инчен 165*100 екран на допир at070tn94 92 90 07 93 v. 1 x v. hsd070idw1-D00 E11

DEN 336.00
DEN 479.52
-30 %
Достапност

Нови оригинални 7" инчен 165*100 екран на допир at070tn94 92 90 07 93 v. 1 x v. hsd070idw1-D00 E11

Бренд Име:
lanjuu
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
R

Производи во категоријата