.

.

10pcs/многу Нови 10.1 Таблет КОМПЈУТЕР Digitizer Екран на Допир ЗА digma оптима 1104s 3g ts1087mg 10.1 Панел Замена на Сензор

10pcs/многу Нови 10.1 Таблет КОМПЈУТЕР Digitizer Екран на Допир ЗА digma оптима 1104s 3g ts1087mg 10.1

DEN 3326.40
Достапност

Бесплатен превозот е од Кина пост воздухопловната/HK Пост Пошта; Ние ќе се обезбеди следење не за сите превозот метод.) Ако не сте задоволни со вашата нарачка , можете да разменувате предмети примените, но ќе мора да контактирате со нас во рок од 3 дневна на приемот на вашата цел ,но ќе треба да ги плати сите дополнителни превозот надомест направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба .Ако ви се итни ,тогаш ве молиме љубезно ве молиме да изберете локација за подигнување или други express !
НИЕ МОЖЕ ДА СЕ ПРОШИРИ ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА ЗА ВАС,АКО НЕ ГО ДОБИЕ ТОА НАВРЕМЕНО.Можете да ги пратите на нивната официјална wesite.неплатени аукција ќе бидат пријавени на Aliexpress.) Ние само acept Зачувам,за други начини на плаќање,pls контактирајте со продавачот пред вашиот предлог.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не.)
Тоа е подобро за вас да се цел 2 парчиња,бидејќи тоа е кршливи предмети. ,, кога ќе пополнување вашиот информации како купувачот, така што курир може испорака на вашите предмети навремено и лесно.

боја:
Бела, Црна
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
Чи Hande
Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
За digma оптима 1104 s 3g ts1087mg 10.1 таблет на допир
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Бесплатен превозот :
Кина Пост Mail со следење Бр.
време на испорака:
Во Рок Од 3 Дена
Големина:
10.1 инчен
Модел Бр.:
За digma оптима 1104 s 3g ts1087mg 10.1 Tabl екран осетлив на допир
квалитет:
Нови
R

Производи во категоријата