.

.

3.7 V 2500mAH 316584 Полимер литиум јонска / Li-ion батерија за таблет компјутер GPS моќ банка pipo

3.7 V 2500mAH 316584 Полимер литиум јонска / Li-ion батерија за таблет компјутер GPS моќ банка pipo

DEN 508.80
Достапност

При првата употреба на новата батерија или долгорочно складирање се користи, пред треба да биде исполнет со електрична енергија.10
* вистински капацитет на заштитна плоча е малку помалку од номиналниот капацитет на електрична core поради над вршењето на заштитна плоча.0 C
Батеријата е предвидено со заштитна плоча, која има функции за спречување текот на полнењето, во текот на извршувањето, со текот на струја, краток спој, итн.

Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
2500mAh
Број На Модел На:
316584
Големина:
Prismatic
Тип:
Li-полимер
is_customized:
Yes
Номиналниот Капацитет:
2500mAh
R

Производи во категоријата