.

.

Галакси YINHE 985 Ножот со 61second LM ST Гума за Рекет Јапонски Penhold ЈС

Галакси YINHE 985 Ножот со 61second LM ST Гума за Рекет Јапонски Penhold ЈС

DEN 1487.04
Достапност

Ако имате потреба од неговата оригинална сандак, ќе мора да плаќаат за превозот цена (9 - 15 соодветно на тоа оригиналниот пакет кутија е вистинска тежина) за оригиналните сандак, и ве молам дозволете ми да знам кога ќе понудата, ви благодариме. Сечилото не е во оригиналниот сандак кога тоа е испратените, но тоа е добро спакувани за да се дозволи безбедно да пристигнат.
Реден број во продавница : AAAAZH404
Галакси 985 сечилото продавница број : YH0001013
61second LM ST гума продавница број : 610004004.2 mm
Гума боја : Црвена
Ако имате посебни барање за сунѓерот дебелина, ве молиме контактирајте ме пред да конкурираат на објектот.
Сепак, ако сакате една црна гума на овој сечилото foreside, ве молиме порака вашето барање, кога купувате, во спротивно јас ќе испрати рекет со ЦРВЕНО гумени на foreside за вас наскоро.
Сечилото :
Yinhe/Галакси 985 Japenese Penhold Тенис На Маса Сечилото
Брзина : 9
Контрола : 7
Ply : 5
Дебелина : за 8. Високата вискозност гума со добра флексибилност сунѓерот може да се создаде совршена контрола и се вртат кога exerting напад.
Оваа цена е само за ЕДЕН рекет !
Ве молиме имајте во предвид за оригиналните сандак :
1. Тоа е една заврши рекет кога ќе се добие објект.
Контрола : 11
Спин : 11
Брзина : 12
Сунѓерот Дебелина : 1.

Број На Модел На:
985; LM ST
Бренд Име:
YINHE
дното:
Чиста Дрво
Baseboard Слој Број:
5
Гума:
Мозолчиња Во
Големина:
158*152mm
Тежина:
Heavy Tip Light Handle (Offensive)
се справи со:
Јапонски Penhold (ЈС)
Продавница број:
AAAAZH404
R

Производи во категоријата