.

.

5pcs Партија Материјали Шарени Полиестер Ткаенини Крпа Салфетка Свадба & Партија Салфетки Мулти-користете Крпа 48*48cm Табела Салфетка Платно

5pcs Партија Материјали Шарени Полиестер Ткаенини Крпа Салфетка Свадба & Партија Салфетки Мулти-користете

DEN 422.00
DEN 527.52
-20 %
Достапност

100% сосема нов Материјал : Крпа Спецификација на Производот : 48 * 48 см Карактеристики : Избраниот висок квалитет на полиестер ткаенини, двострано супер густа текстура салфетка, погодно виткање цвет во облик на различни. Жакард модели фина, добра текстура. Употреба : банкет, хотел, ресторан, маса, Западен се применуваат. Answer : ___________________________ Note : 1. Салфетка прстени не се вклучени. 2.За да се утврдат боја, ве молиме оставете порака ако не ви остави порака, ќе случајно испрати!

Стил:
Европа
Материјал:
Платно
Употреба:
Ресторан,Дома,Во Авион
Број На Модел На:
BG-0628
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Бренд Име:
SHSEJA
Големина:
48*48cm
Техника:
Рачно изработени
Функција:
Заштита на животната средина
Спецификација:
48*48cm
R

Производи во категоријата