.

.

комплет од 10 Lampada Торпедо 24 Led диоди P/ Teto Placa Порта Мала E P. Luvas 41mm 42mm Супер Branca

комплет од 10 Lampada Торпедо 24 Led диоди P/ Teto Placa Порта Мала E P. Luvas 41mm 42mm Супер Branca

DEN 883.00
DEN 1104.00
-20 %
Достапност

Ние гарантираме за да се направи истото за вас. "Бесплатен Превозот" објект ќе бидат испратени од страна на "Кина Пост" регистрирани воздух mail, предмети може да се провери и да се следи онлајн. Превозот нормално трае од 10 до 30 дена. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако не сте задоволни со купување. Luvas 41mm 42mm Супер Branca Xenon
Medidas : 41mm x 16mm
Tipo : 41 milímetros
24 SMD 1206 Led диоди
Кор da и луз : branco
Tensão : DC 12 V
Vida útil : 50. Pls се разбере. За нас : Ние сме чесни продавачот на Aliexpress.000 horas
Нови пристигнување!Подолу е вистински фотографии направени од страна на Купувачи
Плаќање : Можеме да го прифатиме Aliexpress, Т/T) или Western Union.комплет од 10 Lampada Торпедо 24 Led диоди P/ Teto Placa Порта Мала E P. Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 2-3business дена по исплата потврда. Ако тоа се случи, само контактирајте со нашата служба за корисници, што ќе ви помогне да ги проверите и да го решат секој проблем. Услови на продажба : Сите предмети во рок од еден месец гаранција за размена. Сите наши предмети доаѓаат од Кина, со висок квалитет и се сосема нови.Се надевам дека имаат добра соработка со вас за долго време
. Повеќето од предметите ќе се одвива во 3 недели , а ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови).

Тип На Објект:
Извори На Светло
Бренд Име:
yobuyyowin
Извор На Светлина:
LED
Автомобил Марка:
ЗА Сите Автомобили
Температура На Боја:
6000K
Автомобил модел:
За Сите автомобили
Лер Зрак Тип:
Поплави
Напон:
12V
Wattage:
5W
Надворешни/Внатрешни Работи:
Внатрешни Светла
Автомобил Производител:
Mazda
Led Чип Производител:
Epistar
За Автомобил Светилка:
Светлата За Читање
R

Производи во категоријата