.

.

2 ПАРЧИЊА Мотор LED Светлата 10W 2400LM U5 Водоотпорен Возење Место Раководител Светилка Магла Светлина Switch Мото Автомобил Додатоци 12V Сребро.

2 ПАРЧИЊА Мотор LED Светлата 10W 2400LM U5 Водоотпорен Возење Место Раководител Светилка Магла Светлина

DEN 1344.00
DEN 1444.80
-7 %
Достапност


2 ПАРЧИЊА Мотор LED Светлата 10 W 2400 LM U5 Водоотпорен Возење Место Раководител Светилка Магла Светлина Switch Мото Автомобил Додатоци 12 V 6000 K Сребро.Објектот ќе биде предаден во 1-5 работни дена по приемот на плаќање
2.
Повратни информации :
Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.Околу 12-35 Работни дена за да стигнат до, на пакети ќе стигнат брзо до некои земји и некои од нив ќе потрае малку подолго време.Бесплатен превозот : Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната/ Epacket.
Опис :
100% Сосема Нов и лесен инсталиран
Предмет Тип : Мотор LED Светилка Светла
Боја : Сребрена
Светлината Моќ : 10 W/PC 20 W/SET
Напон : 12 V, 2 A
Флукс : 2400 LMX
Средина Температура : -40~40 centidegree
Опсег : 200m
Материјал : Алуминиум Легура+LED
LED : САД се увезуваат U5 2400 LMX
LED Сијалица : U5 2400 LMX САД се Увезуваат LED
Тежина : 700g
Одличен Пакет со инсталациони алатки
Водоотпорен, прашина-доказ, рѓа-доказ, можете да ја користите оваа светлата дури и во дождливите денови
3 начини на светлината : Висок Зрак, Ниска Зрак, Блиц Светлина
Објектот Вклучуваат :
2 Парчиња Мотор LED Светлата Топови
Превозот :
1. Ви благодарам многу!.
Враќање&гаранција :
Ние обезбедуваме половина година гаранција.

Тип На Објект:
Извори На Светло
Извор На Светлина:
LED
Лер Зрак Тип:
место
Температура На Боја:
6000K
Автомобил Марка:
за велосипеди, мотоцикли, автомобили, камиони, брод
Wattage:
10 W
Бренд Име:
XIANGSHANG
Напон:
12V
Автомобил модел:
за велосипеди, мотоцикли, автомобили, камиони, брод
Led Чип Производител:
Кри
R

Производи во категоријата