.

.

Треперење чај светла 6 или 12 парчиња,пластични батеријата Kerzen,голема лажни Mumlar,посебно bougie anniversaire за нова година декорација

Треперење чај светла 6 или 12 парчиња,пластични батеријата Kerzen,голема лажни Mumlar,посебно bougie

DEN 285.00
DEN 316.32
-10 %
Достапност

8 cm, височина е 3. Исто така, батеријата може да светне ,еден батеријата може да се користи (ако светлината до 8 часа секој ден) И свеќа може да се користи повеќе потоа во нормална,само треба да се промени нова батерија.Вашето мислење е многу важно за нас,ве молиме кликнете на 5 ѕвезди во повратни информации ако ви се допаѓа предмети.
Слика на свеќи
-Наместо на "вистински" пламен имав убаво безбедно еден, што е особено добро ако мали раце се околу - се разбира, тие може да се користи за партиите и изгледа доста убаво обоени во votives -Можете да ги користите било каде во куќата за да се обезбеди декоративни светлина, особено во текот на ноќта. Можно време на Испорака : САД,Канада : 7-15 дена Европска Земја : 10-18 дена Азија Земјата : 9-20 дена Јужна Америка : 20-35 дена Austrilia,Нов Зеланд : 10-20 дена Повратни информации : 1. 3)Зошто да го одберете нас? 1.3 см, висина е 4,5 см
-мала Свеќа Димензии : Дијаметар е 3.8 cm
Се надевам дека можете да ги додадете во желба листа и омилени продавници ако ви се допаѓа тоа,ви благодариме и имаат убав ден.Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Aliexpress. Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако цел одат во ред,но јас ќе се обидам моето најдобро да slove проблемот.

Обликот:
Столб
Производот:
Општи Свеќа
Број На Модел На:
tealight013
Тип:
Чај Светлина
Бренд Име:
zabicat
Употреба:
Votive Свеќа
Рачно изработени:
Yes
Функција:
flameless
Материјал:
Пластични
Батеријата веќе во свеќи:
Yes
Тип На Батерија:
CR2032
Траење На Батеријата:
еден батеријата може да трае и повеќе од 72 часа
треперење или не треперење е достапна:
Yes
боја на светлина:
Жолта треперење
бојата на телото:
Бела
Материјал:
Пластични
мала свеќа големина:
дијаметар е 3.8 cm,височина е 3.8 cm
голема свеќа големина:
дијаметар е 4.3 см,висина е 4,5 см
Пакетот Вклучува:
6 или 12 парчиња свеќи
R

Производи во категоријата