.

.

DIY свеќа одлуки свеќа модел,топката форма свеќа калап за diy

DIY свеќа одлуки свеќа модел,топката форма свеќа калап за diy

DEN 397.00
DEN 431.52
-8 %
Достапност


Answer : ___________________________ Note : испорака на производи е свеќа мувла само имајте на ум вклучуваат други . овој производ е со дијаметар 3,,5,6,7,8,9,10 cm
Како да се користи

боја:
дијаметар 3cm, 5см дијаметар, со дијаметар од 6cm, со дијаметар од 7cm, со дијаметар од 8cm, со дијаметар од 9cm, со дијаметар 10cm
Бренд Име:
Leane Creatief
Материјал:
polyresin
R

Производи во категоријата