.

.

Јајце Во Облик На Зелени Создадени Смарагд Бели Камења Фунта Сребрен Накит Сетови За Жените Свадба Обетки/Pendant/Ѓердан/Прстен

Јајце Во Облик На Зелени Создадени Смарагд Бели Камења Фунта Сребрен Накит Сетови За Жените Свадба Обетки/Pendant/Ѓердан/Прстен

DEN 523.00
DEN 746.40
-30 %
Достапност


Метална боја:
Прстен Големина 6, Прстен Големина 7, Прстен Size 8, Прстен Големина 9, Прстен Големина 10
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Обетки/Нараквица/Pendant
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Цвет
Број На Модел На:
Set65
Главната боја:
Зелена
материјал камен:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
925 сребрен
квалитет:
AAAAA+
Техника:
Рачно изработени
Is_customized:
Yes
подарок:
Бесплатни Подароци Кутија
R

Производи во категоријата