.

.

Природни Квадратни Зелена Создадени Смарагд Бела Циркон Фунта Сребрен Накит Сетови За Жените Свадба Обетки/Pendant/Ѓердан/Прстен

Природни Квадратни Зелена Создадени Смарагд Бела Циркон Фунта Сребрен Накит Сетови За Жените Свадба Обетки/Pendant/Ѓердан/Прстен

DEN 523.00
DEN 746.40
-30 %
Достапност


Истиот производ линк.

Метална боја:
Прстен Големина 6, Прстен Големина 7, Прстен Size 8, Прстен Големина 9, Прстен Големина 10
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Пол:
Жените
Повод:
Годишнина
Метали Тип:
Сребро.
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Обетки/Pendant/Прстен
Обликотшема:
Плоштад
Број На Модел На:
Set65
Главната боја:
Зелена
материјал камен:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
925 сребрен
квалитет:
AAAAA+
Техника:
Рачно изработени
Is_customized:
Yes
подарок:
Бесплатни Подароци Кутија
R

Производи во категоријата