.

.

ZOSHI Нови Накит За Жените Свадба Свадба Додатоци Партија Накит поставите Злато Африкански Монистра Костим Накит Сетови

ZOSHI Нови Накит За Жените Свадба Свадба Додатоци Партија Накит поставите Злато Африкански Монистра Костим

DEN 139.00
DEN 230.88
-40 %
Достапност


Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Бренд Име:
ZOSHI
Метали Тип:
Цинк Легура
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан+обетки+Нараквици+ring
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
F767A
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Капка Вода
Повод:
Свадба
Материјал:
Вистински Платинеста Плоча,од Легиран,ААА Кубни Циркони
Вклучуваат:
4pcs сет,ѓердан + обетки + нараквици+ring
превозот:
Бесплатен Превозот не мин
Други:
дали трговија на големо,не падне на превозот
ocassion:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба
Функција:
Висок Квалитет во ЕУ и СЛЕДЕЊЕ
Способност:
Висок квалитет, ниска цена,со Големи акции,Брза испорака
Состојба:
100% Сосема Нов
R

Производи во категоријата