.

.

Queenwish 6mm/8мм Бесконечност Сина, Сребрена Волфрам Карбид Прстен Свадба Бенд Изјава Dropshipping Mens Claddagh Ветување Накит

Queenwish 6mm/8мм Бесконечност Сина, Сребрена Волфрам Карбид Прстен Свадба Бенд Изјава Dropshipping Mens

DEN 673.00
DEN 935.04
-28 %
Достапност

Ве молиме додадете парче хартија напишано вашиот Aliexpress ID придружено со враќа објект, така што ние би можеле да го процесот на замена/наплата соодветно. * Волфрам е Исклучително Тешко,Ќе го Задржи Својот Сјај Засекогаш. ви благодариме за разбирањето!. тоа само ќе ве однесе 1minute, но ова јас минута има исклучително битно значење за нас. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, искрено
ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации. Почнувајќи од класичните прстен стилови на сечење на работ и современи дизајни, постои волфрам прстен за да одговараат на сите вкусови.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате. Се врати ставки вклучите оригиналната амбалажа и додатоци. Кои се движат од цврста стил волфрам карбид прстени, да прстени со благороден метал инлеи, 6mm или 8мм појавување на свадба бенд, адвокатско & женска, ќе се најде на волфрам прстен или волфрам карбид свадба прстен во овој дел дека совршено го претставува и тебе за свадба, ангажман, или секојдневен стил.

Прстен Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13
Метална боја:
6mm Сина Волфрам, 8mm Сина Волфрам
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Канал поставување
Повод:
Свадба
Површината Ширина:
6mm,8mm
Бренд Име:
Queenwish
Метали Тип:
волфрам
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Животните
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
QWTURA-6108/8108
Пол:
Унисекс
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Волфрам прстени:
Прстени за парови
изјава прстен:
Ветувањето прстени за парови
неколку прстен:
Бесконечност
Сребрени Прстени:
волфрам прстени за мажи
Мажите Прстени:
моден накит
Адвокатско прстени:
адвокатско волфрам карбид прстени
Ангажирање Прстени:
birthstone прстени за парови
Накит:
појавување на прстени за парови
Свадба прстен:
изјава накит
Волфрам Карбид Прстени:
годишнината подароци
R

Производи во категоријата