.

.

6pcs COWNINE Гратис Verzending Kerstcadeau Klavertje Vier Oorbellen Voor Vrouwen Grandes Vergulde Oorbellen Mode-sieraden

6pcs COWNINE Гратис Verzending Kerstcadeau Klavertje Vier Oorbellen Voor Vrouwen Grandes Vergulde Oorbellen

DEN 349.00
DEN 383.52
-9 %
Достапност


Трговски информации
1.нашата компанија е специјализирана во производство на сите видови на модни накит, обезбедување на квалитет и сигурен. Сликите се направени во вид, добредојдени да се избере и да се купи.
2.Сите производи може да биде мало или големо(ако ви треба голем број на производи, ние може да се разговара цената).
3.Можете да ги прилагодите, и само што обезбеди детали на производи(вклучувајќи и јасни слики или големина),можеме да ја завршиме тоа(може да се потврди примерок и тогаш ние ќе произведе,а минималната количина на ред за 50 десетина).
4.Јас прават бизнис во најголемите светски мали стока на големо пазарYiwu,ако има потреба, јас може да ви помогне да купат потребните производи.

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
R-0069
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Бренд Име:
COWNINE
R

Производи во категоријата