.

.

Кристал Обетки Кристал Метал Долг Синџир На Dangle Claret Круг Бисер Мушка Жените Гроздобер Накит За Подарок

Кристал Обетки Кристал Метал Долг Синџир На Dangle Claret Круг Бисер Мушка Жените Гроздобер Накит За

DEN 140.00
DEN 186.72
-25 %
Достапност


Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
ER23
Обликотшема:
Круг
Материјал:
Смола
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
ZeroMoon
Пол:
Жените
R

Производи во категоријата