.

.

VANAXIN Обетки Сребро 925 Brincos Studs За Мажи Жени Трендовски Накит ААА Мини Круг Кубни Циркони Накит Exqusite Полето CC

VANAXIN Обетки Сребро 925 Brincos Studs За Мажи Жени Трендовски Накит ААА Мини Круг Кубни Циркони Накит

DEN 661.00
DEN 1296.00
-49 %
Достапност


Опис
80 мали блескавите Кубни Циркони се состојат од оваа brillant пар на студ earring, модерен и laxurious. Со исклучителна кутија, овој класичен обетки може да биде заштитено добро. Вртете назад обезбедува својата stabilty. Совршен Божиќ подарок.
Пакување Протокот на Производот Процес VANAXIN Фабрика За Нас Накит Одржување : Информации :
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме да се разгледа вашиот ум или не, пред да го купат.
7 Дена Политика На Враќање
Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме оставете "5 звезди" повратни информации, ние навистина треба вашата поддршка. ^_^ За било која причина не сте задоволни со нарачки, ве молиме да не брзаме, да се даде повратна информација или спор, само контактирајте со нас веднаш, така што ние имаме шанса да се реши проблемот за вас. Ние ќе ја преземат одговорноста за вашето среќен шопинг искуство. Благодарам многу~

Главниот Камен Боја:
Црна, Жолта
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
JE6337-сребро.
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Бренд Име:
VANAXIN
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Унисекс
Материјал:
Кубен Циркони
боја:
Жолта, Црна
позлата:
14k Golk, Црна Пиштол
Тежина:
2.12g
Големина:
8.9mm
Камен големина:
1.0 mm
Број на Камен:
80
Поставување:
Prong поставување
Пакет:
Кутија
Повод:
Партија, Датум, Свадба, Годишнина, Секојдневниот живот
Зелена производ:
Nickle и да Доведе слободни
R

Производи во категоријата